Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
25-02-2019 12:11:59

İL BAŞKANI KILIÇ, EN BÜYÜK YAPI TAŞIMIZ GENÇLİĞİMİZDİR

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “Gençliğin bulunmadığı, gençliğin hesaba katılmadığı oluşumlar, yerinde saymaktan öteye gidemez. Bu nedenle bizler değişimi, gençlerimizin beklentilerine göre dizayn etmeye gayret ediyoruz”.

AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanlığı ‘Her Mahallede Gençlik Buluşması’ programları kapsamında, dünden bugüne AK Parti’nin yapmış olduğu icraatların anlatıldığı ve eski Türkiye ile AK Parti’den sonra yenilenen Türkiye’nin konuşulduğu programlara hız verdi.

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç ve AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özkan program kapsamında Artuklu Üniversitesi’nde okuyan öğrencilerle ve Mazıdağı İlçesi’ne bağlı Sakızlı Mahallesi’nde ki gençlerle bir araya geldiler.

AK Parti kurulduğundan bu yana gençlerin her anlamda daha aktif hale gelmesi için birçok projeye imza attığını dile getiren AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “Türkiye olarak yoğun genç kitlesine sahip nadir ülkelerin başında geliyoruz. En büyük yapı taşımız olan gençliğimizi eğitimde, sporda, kültürde, siyasette ve ülke yönetiminin çeşitli kademelerinde aktif bir şekilde başarılı olmaları için hem bizlere hem de onlara büyük görevler düşmektedir. Bu genç kitlesini elimizde tutmak, ülkesine ve milletine birer faydalı evlatlar olarak yetişmelerini sağlamak için AK Parti olarak bizler elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Özellikle eğitim konusunda yapılan yerinde atılımlar sayesinde çocuklarımıza ve gençlerimiz dünya standartlarında daha kaliteli eğitimler verilmeye başlandı. Gençlerimizin daha sorumlu, daha aktif ve canlı olmaları için sosyal alanlara ağırlık verildi. Kısacası gençliğin bizlerden beklentilerini karşılamak adına her şeyi yapmaya çalıştık”.

İl Başkanı Faruk Kılıç, “AK Parti herkese, her kesime olduğu gibi bölge gençliğimize de vermiş olduğu sözleri bir bir yerine getirdi. Gençliğimizin heba olmaması için, farklı ideolojik kesimlere artık kaymaması için gençlerimizin istekleri doğrultusunda bölgemize bölgemize sayısız hizmetlerde bulundu. Şimdi çok önemli bir seçimin arefesindeyiz. Gençlerden isteğim AK Parti’nin yapmış olduğu yenilikleri gözlerinin önünde canlandırsınlar.  Nereden nereye gelindiğini irdeleyip, 31 Mart’ta oylarını mutlaka AK Parti’den yana kullanmalarıdır”.

AK Parti’nin gençler üzerinde çok olumlu etkiler bıraktığını belirten AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özkan, “Bizler gençlerimizle beraber hareket ederek 31 Mart’ta büyük bir zafere imza atacağımıza inanıyorum. Çünkü günümüz gençliği daha kararlı ve daha azimlidir. Ayrıca kimlerin ne yaptığını ve kimlerin neler yapmadığını en iyi onlar biliyor. Araştıran, öğrenen ve bilen bir gençliğe katabilecek çok şeyimizin olduğuna inanıyorum. Bu şekilde aktif ve başarılı bireylerin kirli odakların eline düşmemesi için bizlerde elimizden gelen her gayreti sarf ediyoruz. Daha kararlı ve daha azimliyiz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi, İnşallah bu ilk 11’deki gençlik 31 Mart’ta AK Parti’sine sahip çıkacak gençliktir”.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.