• ×

  İlçe Başkanı

  BEKİR MELİH GÜNEŞTAN

  Midyat

  42 yaşındadır. 2014 yılından bu yana Midyat İlçe Başkanı olarak görev yapmaktadır. 2002 Yılında Yakındoğu Üniversitesi Hukuk bölümünden mezun olmuştur. 1993 Yılından itibaren siyasete girmiştir. DYP ‘de gençlik kolları başkanlığı yapmıştır. Ak parti kurulduktan sonra partimiz için çalışmaya başlamıştır. 2007 ve 2011 yılında Ak Parti Milletvekili Aday Adayı olmuştur. 2014 yılından itibaren ilçe Başkanlığı görevini yürütmektedir. Göreve geldiği günden bu güne girdiğimiz tüm seçimlerde oylarımızı her seçimde arttırmayı başarmıştır. Birçok sivil toplum kuruluşu ve derneklerde aktif görevler üstlenmiştir. Halen serbest Avukatlık yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET AYDIN YÜCEDAĞ

  Kızıltepe

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET BEŞİR KILIÇ

  Dargeçit

  950 Mardin/Dargecit doğumluyum.ilkokulu dargeçitte orta okulu mıdyatta okudum daha sonra iş hayatıma başladım ilk iş hayatıma Keban Barajında Şenol olarak daha sonra alet operatoru olarak çalıştım Askerlikten sonra tekrar barajda topoğrafcı olarak işe devam ettim daha sonra İskenderun DEMİR Çelik fabrikasında Daha sonra Aslantaş ve Kalecik Barajında çalıştım Ek tesislerde tekrar DEMİR çelik fabrikasında devam ettim sonra Suudi Arabistan ermes firmasında yol şantiyesinde İki yıl çalıştm ve yurda döndüm ordan çorlu Çerkez köyde Y.K.K.Adında Japonlara ait fermuar fabrikasında şantiye şefi olarak çalışıp iş bitiminde İzmit Dil ovasında Diyo boya fabrikasında şantiye şefi olarak çalıştım. 1996 Yılında S.S.K den emekli Oldum. 2011.Yılından bu yana Mardin Dargeçit İlçesi Adalet ve kalkınma partisi İLÇe Başkanlığını Yürütmekteyim

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET LATİF ÖZEL

  Nusaybin

  İlk öğretim ve Lise eğitimimi Nusaybin’de yaptım.1984 Nusaybin Lisesi mezunuyum. Şu an da Açık Öğretim Fakültesinde Sosyoloji 4 Sınıfında okumaktayım.1987-1991 yılları arasında Nezirhan tesislerin de yöneticilik yaptım. 2010-2014 yılları arasında Girmeli Belediye Spor Futbol Takımı As Başkanlık Görevinde Bulundum. 1991 – 2016 yılları arasında Nusaybin Halk Eğitim Merkezinde Çeşitli Bilgisayar dallarında uzman usta öğretici olarak dersler verdim. 13.12.2016 tarihinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünden emekli oldum. Aynı zamanda Evli ve 5 çocuk babasıyım. 14 Aralık 2016 tarihinden bu yana Ak Parti Nusaybin İlçe Başkanlığı görevini yürütmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET ZEKİ İPEKŞEN

  Ömerli

  1963 te Ömerli’de doğdu. İlköğretimini Ceylanpınar, Ortaöğrenimini Ömerli’de lise eğitimini 1978 İzmit Derince Lisesi 1970-1980 Ömerli lisesinde tamamladı. 1983-1985 arası askerlik sonrası ikamet edip tekstil ticareti ile 30 yıl ilçe de esnaflık yaptı. 2001 yılında Anadolu üniversitesi Halk ile İlişkiler bölümünden mezun oldu. Ak Parti’nin kuruluşu ile ilçe yönetiminde görev alıp 2004 yılından sonra ilçe başkan yardımcılığı görevini yürüttü. 2011 Kasım ayında ilçe başkanlığı görevi tevdi edildikten sonra, 29.01.2012 yılından beri ilçe başkanı olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 5 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ŞAHABETTİN ŞAFAK

  Yeşilli

  08 nisan 1974 te Mardin yeşilli ilçesinde doğdu.ilköğretimi yeşilli de liseyi Mardin de okudu. yüksek öğrenimini Kayseri Erciyes Üniv. işletme yüksek okulu ve Eskişehir Anadolu Üniv. iktisat fak.tamamladı.Yeşilli belediyesi ve Ortaköy belediyesi muhasebe servislerinde çalıştı.askerliğini yedek subay olarak yaptı. 2004 yılında mali müşavirlik unvanını kazanarak Mardin merkezde aynı mesleği bağımsız olarak halen icra etmek.2016 yılında KGK bağlı olarak Bağımsız Denetçilik Sınavlarını kazanarak Bağımsız Denetçi olmayı hak kazandı. 2017 Yılında Bilirkişilik Eğitimini tamamlayarak Eğitim Katılım Belgesini aldı. mesleğiyle ilgili değişik İnternet forumlarında makaleleri vardır.Mesleğiyle ilgili eğitim seminerleri ve uluslararası eğitim seminerlerine katıldım.Ak parti Mardin gençlik kol. kurucularındanım. Ak Parti ilçe Sekreterliği 2012 yılından beri ilçe başkanlığını yürütmekteyim. 2011 yılında Ak Parti Mardin Milletvekili Aday Adayı oldu. 2012 yılından itibaren Teşkilat başkanlığı süresince girdiği tüm seçimlerde partiyi İl genelinde sürekli birinci yapmıştır. Evli ve 5 çocuk babasıyım. İngilizce, Arapça ve Kürtçe bilmektedir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SÜLEYMAN KARAHAN

  Derik

  1971'de Derik'te Doğdu ilk Okulu Derik'te, Ortaokulu Kiziltepede'de, liseyi de Derik'te Okudu, Daha Sonra Mersin Üniversitesinde Halka Ilişkiler ve Tanıtım Bölümünü Bitirdi. Çiftçilik Yapmaktadır, Ak Parti Kuruluşundan Beri Aktif, iki Dönem Ak Parti Mardin Il Yönetim Kurulu üyeliği Yapti, Mazıdağı ilçe koordinatörlüğü Yaptı. Derik'te Uyuşturucu ve Bağımlılık Yapan Madelerle Mücadele Derneğinde Başkan yardımcılığı Yaptı. Halen Ak Parti Derik İlçe Başkanlığı Görevini Yürütmekte Olup Evli 1 Çocuk Babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ZEKİ YETİŞTİREN

  Mazıdağı

  Önlisans yerel yönetimler bölümünden mezun olduktan sonra iş hayatına atıldı özel sektörde beli bir çalışma hayatından sonra 2014 yerel seçimlerde AK PARTİ belediye meclis adayı oldu ve 22.12.2016 tarihinde AK PARTİ Mazıdaği ilçe başkanı olarak atandım